HASDANIŞ TURİZM 2015 yılında, 15 yılı aşkın tecrübeye sahip ve her biri kendi sahasında deneyimli kadrosunun güçbirliğiyle kuruldu. 5 yıldır Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi, A Grubu Seyahat Acentası olarak Hac ve umre organizasyonları başta olmak üzere kültürel turlar, uçak bileti, hassasiyetlere uygun tatil oteli rezervasyonları ve vize hizmetleri sunuyor.
HASDANIŞ TURİZM , Türkiye ve Suudi Arabistan’da oluşturduğu uzman ekibiyle, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Suudi Arabistan Hac Bakanlığı, IATA ve TÜRSAB’dan aldığı yetki belgeleri ile hizmetlerini gerçekleştiriyor.
Yenilikçi kadrosuyla ulaşılabilir olmayı önemseyen HASDANIŞ TURİZM , Kayseri Merkezli olmakla birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Çorum vs. gibi 25 ilde temsilcilikleriyle misafirlerine hizmet veriyor.
“Vuslat Kervanı” sloganıyla 15 yıldır misafirlerine yol arkadaşı olan HASDANIŞ TURİZM , bireysel ve kurumsal çözümlerle inanç ve kültür turizminin öncü kuruluşu olmaya devam ediyor.

Temsiciliklerimiz

Abone Ol!

E-posta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.