from $950,00
Şimdi Rezervasyon Yap

4. Tur 2 kişilik Oda 09 Aralık Servisli Oteller Mira Rawdah

Created with Sketch. Kâbe
Değerlendirme Yok
Created with Sketch.

Süre

10 gün

Created with Sketch.

Tur Tipi

Günlük Tur

Created with Sketch.

Grup Sayısı

Sınırsız

Created with Sketch.

Diller

Türkçe

Genel Bakış

10 gece 11 günlük ekonomik umre programımızın 7 gecesi Mekke, 3 gecesi Medine’dir. İstanbul Havalimanı’nda toplanılacak ve ihramlar giyilerek umreye niyet edilecek. (Görevli hocalarımız riyasetinde) İstanbul-Cidde arası THY uçusundan sonra Cidde’den Mekke’ye otobüsle hareket edilecek, bir buçuk saatlik otobüs yolculuğu sonrası otele yerleşilecek. Rehber hocalarımızın belirleyeceği saatte lobide toplanılıp Beytullah’a gidilip umre eda edilecek. Takip eden günlerde Mekke-i Mükerreme’deki kutsal yerler (Sevr Dağı, Arafat, Cebel-i Rahme, Mina, Müzdelife, Nur Dağı,Cennet-ül Muallâ, Cin Mescidi ve Efendimizin -sallâllahu aleyhi ve sellem- doğduğu ev) ziyaret edilecek ve bir umre daha yapılacaktır.
Onbir günlük Mekke ziyareti sonrası Medine-i Münevvere’ye otobüsle hareket edilecek. Altı saat süren otobüs yolculuğu sonrası Medine’ye varılacak ve otele yerleşilecek. Rehber hocalarımızın ilan edeceği saatte otel lobisinde toplanılıp Resulûllah Efendimizi selâmlama ve ziyaret yapılacaktır. Müteakip günlerde Medine-i Münevvere’deki önemli yerler (Uhud Dağı ve Uhud Şehidliği, Cennet-ül Bakî’, Kıbleteyn Mescidi, Yedi Mescidler, Kuba Mescidi, Amberiyye Mescidi ve Osmanlı Tren Garı) ziyaret edilecektir.

3 gecelik Medine-i Münevvere konaklaması sonrasında Medine Havalimanı‘na otobüsle 45 dakikalık yolculuğun ardından uçuşumuz İstanbul Havalimanı’na gerçekleşecektir.

Daha fazla göster

Program

Verilen Hizmetler

Tur Lokasyonları

Created with Sketch. Kâbe

Değerlendirmeler

0/5
Değerlendirme Yok
Yorumlara Göre 0 yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
Orta
0
Zayıf
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 toplam 0

Bir değerlendirme yazın

Created with Sketch.
fiyatlarla $950,00

Tarafından düzenleniyor

hasdanis

Member Since 2019

1 Değerlendirme

Bunlara da bakabilirsin

Abone Ol!

E-posta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.